Dnes je pátek 25.5.2018 
  O nás a o nákupu  
  Velkoobchod  
  Obchodní podmínky  
  Doprava  
  Reklamační řád  
  Slevy  
  Kontakt  
  << Zpět | Do oblíbených | Úvodní strana  

VyhledáváníVYHLEDÁVÁNÍ
 
Naše nabídka
NAŠE NABÍDKA
NovinkyNovinky
AkceZboží v akci
SlevySlevy
TOTÁLNÍ  VÝPRODEJTOTÁLNÍ VÝPRODEJ
GadgetsGadgets
Dopňky do domácnostiDopňky do domácnosti
Moderní dárkyModerní dárky
HobbyHobby
HryHry
HračkyHračky
Harley DavidsonHarley Davidson
TextilTextil
KávaKáva
Originální dárkyOriginální dárky
NeoCube NeoCube
ŠperkyŠperky
Žertovné předmětyŽertovné předměty
Kosmetické sadyKosmetické sady
Počítače , NotebookyPočítače , Notebooky
HodinyHodiny
HodinkyHodinky
Růžové dárky Růžové dárky
Erotické sladkostiErotické sladkosti
BudíkyBudíky
Plechové cedulePlechové cedule
Smaltované ceduleSmaltované cedule
Pěstitelské dárkyPěstitelské dárky
Sluneční brýleSluneční brýle
Lampiony přáníLampiony přání
VýrobciPodle výrobce
NewsletterNovinky emailem
 
ČlánkyAktuální články
Káva a její hitorieKáva a její hitorie
Víte co je Gadget...Víte co je Gadget...

 

 
 
 
 Doprava 


Dodání zboží, Doprava a platební podmínky
( kopie informací z obchodních podmínek)

Zásilky jsou doručovány na soukromé adresy i v sobotu. Službu provádí přepravní společnost PPL.

6. Cena zboží, Dodání zboží a platební podmínky

6.1.1

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu dle informací uvedených v čl. 6.2. Platební podmínky a čl. 6.3 Dodání zboží.

6.1.2  

V případě platby v hotovosti či v případě platby na dobírku je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do  10  dnů od uzavření kupní smlouvy.

6.1.3  

V případě bezhotovostní platby je kupující povinen uhrazovat kupní cenu zboží společně s uvedením variabilního symbolu platby. V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet prodávajícího.

6.1.4.

Případné slevy z ceny zboží poskytnuté prodávajícím kupujícímu nelze vzájemně kombinovat.

6.1.5.

Je-li to v obchodním styku obvyklé nebo je-li tak stanoveno obecně závaznými právními předpisy, vystaví prodávající ohledně plateb prováděných na základě kupní smlouvy kupujícímu daňový doklad – fakturu.

Prodávající  je  plátcem daně z přidané hodnoty. Daňový doklad – fakturu vystaví prodávající kupujícímu po uhrazení ceny zboží a zašle jej v elektronické podobě na elektronickou adresu kupujícího nebo jej vloží do zásilky při odesílání zboží na dodací adresu zákazníka.

6.1.6.

Objednané zboží prodávající zasílá kupujícímu dle zvolené přepravní společnosti při objednání zboží, ale dle velikosti, váhy zásilky má prodávající právo změny přepravce z důvodu omezení přepravních podmínek přepravních společností, které prodávající standardně používá k přepravě zásilek. Změna přepravce u standartních zásilek nemá vliv na cenu přepravy, kterou si kupující zvolil při objednání.

O změně přepravce bude kupující informován v dostatečném časovém předstihu, aby se mohl připravit na doručení zásilky.

6.1.7.

V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

6.1.8.

Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.

6.1.9.

V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

6.1.10.        

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

Prodávající je povinen obstarat objednané zboží v dohodnuté lhůtě. Nestane-li se tak, kupující je oprávněn od smlouvy odstoupit.

6.1.11.        

Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit zvláštní dodací podmínky prodávajícího, jsou-li prodávajícím vydány.

6.1.12.

Expedice předmětů plnění objednávek kupujících budou realizovány dle dostupnosti produktů, provozních možností prodávajícího, a to v co nejkratším termínu.

Expedice se provádí v pracovní dny. Objednávky se vyřizují obvykle do 24 hodin po objednání až 10 pracovních dnů ve výjimečných případech o čemž je kupující bezodkladně po zjištění této skutečnosti vyrozuměn.

6.1.13.

Součástí dodávky není instalace předmětu plnění.

6.1.14.


Zásilka se zbožím standardně obsahuje daňový doklad (fakturu), pokud daný doklad není součásti zásilky bude doručen kupujícímu na adresu elektronické pošty, návod na používání výrobku v českém jazyce a záruční list ( pokud je přibalen výrobcem nebo dovozce), jinak za záruční list považujeme daňový doklad (fakturu).

6.1.15

Ceny dopravy jsou uváděny včetně DPH. Náklady na dopravu zboží rozlišujeme podle zvoleného způsobu.

6.1.16

Při úhradě zboží převodem na účet prodávajícího, bude zboží odesláno po připsání částky na účet.

6.1.17

Objednávku může kupující do 24 hod., pokud již ovšem nebyla expedována a předána přepravci zrušit.

Pokud kupující objednávku zruší a zaplatil zboží předem bude mu celá částka vrácena zpět bankovním převodem.

6.2 Platební podmínky

Kupující je oprávněn zvolit si v objednávce zboží některý z těchto způsobů jeho platby.

6.2.1. Platební podmínky Česká republika

Platbu za objednávku lze provést následujícími způsoby.

Bankovním převodem, platební kartou, online platbou a v hotovosti při přebírání balíku od přepravce a osobním odběru na provozovně.

Bankovním převodem:

Při objednání zboží s platbou předem provádí zákazník platbu bankovním převodem a zboží je odesíláno až po připsání částky za celou objednávku včetně přepravy na bankovní účet provozovatele internetového obchodu.

Bankovní účet: - 2600132428/2010
Fio banka, a.s,  Česká republika

Dobírkou:

Při objednání zboží s platbou při doručení zboží ( DOBÍRKOU ) je zboží hrazeno kupujícím ( zákazníkem ) při přebírání zboží od přepravce.

Platba kartou:

Pro platbu kartou používáme platební bránu GoPay, která má vysoké zabezpečení a je doplněna bezpečnostními standardy typu 3D-Secure.

Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu ( máte-li pochybnosti, informujte se u své banky), můžete ji využít k úhradě zboží online.

Online platba:

Online platby nabízíme prostřednictvím platební brány GoPay. Platby se provádějí pomocí tzv. bankovním tlačítkům, které nabízejí bezpečnou, komfortní a okamžitou platbu ze standardního internetového bankovnictví banky zákazníka. Výhodou je autorizace již předvyplněného příkazu, což eliminuje chybné zadaní a zvyšuje celkovou rychlost provedené platby.

6.1.2. Platební podmínky Slovenská republika

Dobírkou:

Při objednání zboží s platbou při doručení zboží ( DOBÍRKOU ) je zboží hrazeno kupujícím ( zákazníkem ) při přebírání zboží od přepravce v hotovosti Eurech.

Bankovním převodem:

Při objednání zboží s platbou předem provádí zákazník platbu bankovním převodem a zboží je odesíláno až po připsání částky za celou objednávku včetně přepravy na bankovní účet provozovatele internetového obchodu.

Bankovní účet: Fio banka, a.s. ,Slovenská republika ( vnitrostání platba )


IBAN: CZ8820100000002800560486
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX 

Platba kartou:

Pro platbu kartou používáme platební bránu GoPay, která má vysoké zabezpečení a je doplněna bezpečnostními standardy typu 3D-Secure. Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu ( máte-li pochybnosti, informujte se u své banky), můžete ji využít k úhradě zboží online.

6.1.3. Platební podmínky Evropa

Platba kartou:

Zde probíhá platba za objednávku po stanovení ceny přepravy. Pro platbu kartou používáme platební bránu GoPay, která má vysoké zabezpečení a je doplněna bezpečnostními standardy typu 3D-Secure.

Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu ( máte-li pochybnosti, informujte se u své banky), můžete ji využít k úhradě zboží online.

Pro uhrazení objednávky lze použít následující platební karty: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro

6.2. Dodání zboží

Kupující je oprávněn zvolit si v objednávce zboží některý z těchto způsobů dopravy. Zboží zasíláme po území České republiky, Slovenské republiky a Evropy.

6.2.1. Doprava Česká republika

Dopravu zboží po území České republiky zajišťuje přepravní společnost Česká pošta, PPL a Geis Parcel CZ.

Sazby přepravy pro balíky od 0 kg - do 30 kg pro PPL a Českou poštu

Česká pošta Balík do ruky - platba za přepravu převodem ( Objednávka je uhrazena celá před odesláním zákazníkovi ) - 80,- Kč v.č. DPH

Česká pošta Balík do ruky - platba za přepravu dobírkou ( Objednávka je hrazena zákazníkem při přebírání zboží od přepravce - hotově ) 115,- Kč v.č. DPH z čehož je 80,- Kč v.č. DPH doprava a 35,- Kč v.č. DPH doběrečné.
 

PPL - platba za přepravu převodem ( Objednávka je uhrazena celá před odesláním zákazníkovi ) - 80 ,- Kč v.č. DPH

PPL - platba za přepravu dobírkou ( Objednávka je hrazena zákazníkem při přebírání zboží od přepravce - hotově ) - 115,- Kč v.č. DPH z čehož je 80,- Kč v.č. DPH doprava a 35,- Kč v.č. DPH doběrečné.

Sazba přepravy pro balíky 30 až 50 kg PPL

PPL - platba za přepravu převodem ( Objednávka je uhrazena celá před odesláním zákazníkovi ) - 195,- Kč v.č. DPH

PPL - platba za přepravu dobírkou ( Objednávka je hrazena zákazníkem při přebírání zboží od přepravce - hotově ) - 220,- Kč v.č. DPH

Řešeno individuálně se zákazníkem při nadměrné zásilce.

Sazba přepravy pro balíky od 0 - 30 kg Geis Parcel CZ

Geis Parcel CZ - platba za přepravu převodem ( Objednávka je uhrazena celá před odesláním zákazníkovi ) - 80 ,- Kč v.č. DPH

Geis Parcel CZ - platba za přepravu dobírkou ( Objednávka je hrazena zákazníkem při přebírání zboží od přepravce - hotově ) - 115,- Kč v.č. DPH z čehož je 80,- Kč v.č. DPH doprava a 35,- Kč v.č. DPH doběrečné.

Při objednávce zboží nad 1499,-Kč vč. DPH je doprava Zdarma.

Tato sleva z ceny dopravy se nevztahuje na objednávky jejíž celková hmotnost nepřesáhne 50 kg.

Zde je doprava řešena individuálně se zákazníkem dle hodnoty objednávky. Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty ( Balík do ruky ) a prostřednictvím přepravní společnosti PPL.

6.2.2. Doprava Slovenská republika

Zboží do Slovenské republiky zasíláme prostřednictvím Geis Parcel SK a Slovenské pošty. Sazba dopravy pro balíky od 0 do 30 kg je napsána níže.

Slovenská pošta - platba za přepravu při platbě předem (Objednávka je hrazena převodem a odesílána po připsání částky za objednávku na bankovní účet provozovatele e-shopu) - Cena přepravy 110,- Kč v.č. DPH

Slovenská pošta - platba za přepravu dobírkou ( Objednávka je hrazena zákazníkem při přebírání zboží od přepravce - hotově v Eurech ) - Cena přepravy 130,- Kč v.č. DPH z čehož je 110,- Kč v.č. DPH doprava a 25,- Kč v.č. DPH doběrečné.

Slovenský zákazník platí zboží v Eurech hotově při přebírání zboží od přepravce. Cena celkové dobírky včetně poštovného je uvedena v potvrzujícím e-mailu při potvrzení objednávky zboží, a je uvedena jak v Kč, tak v Eurech.

Geis Parcel SK - platba za přepravu při platbě předem ( Objednávka je hrazena převodem a odesílána po připsání částky za objednávku na bankovní účet provozovatele e-shopu) - Cena přepravy 110,- Kč v.č. DPH

Geis Parcel SK - platba za přepravu dobírkou ( Objednávka je hrazena zákazníkem při přebírání zboží od přepravce - hotově v Eurech ) - Cena přepravy 130,- Kč v.č. DPH z čehož je 105,- Kč v.č. DPH dopravné a 25 ,- Kč v.č. DPH doběrečné.

Slovenský zákazník platí zboží v Eurech hotově při přebírání zboží od přepravce. Cena celkové dobírky včetně poštovného je uvedena v potvrzujícím e-mailu při potvrzení objednávky zboží, a je uvedena jak v Kč, tak v Eurech.

Při objednávce zboží nad 1499,-Kč vč. DPH doprava ZDARMA

6.2.3. Doprava Evropa , USA

Zboží zasíláme do všech států v Evropy a USA. Zboží odesíláme po platbě předem. Cena přepravy je stanovena dle váhy balíku a sazeb přepravce..

6.3. Osobní odběr

V případě volby osobního odběru Vás budeme informovat e-mailem, jakmile pro Vás bude zboží připraveno. Osobní vyzvednutí je na adrese skladu.

Možná i telefonická dohoda sobotního nebo nedělního odběru.

Po-Pá v čase od 8:00 - 16:00 hod.

Při osobním odběru je kupující povinné si překontrolovat zboží při jeho převzetí a zjevné vady ihned uplatnit u prodávajícího. Na zjevné vady zboží uplatněné u prodávajícího později nebude brán zřetel

7. Odběr zboží od přepravce

Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci samotnému i prodávajícímu. Sepište s přepravcem záznam o poškození a zboží nepřebírejte a ihned nás o dané záležitosti informujte.


PřihlášeníPŘIHLÁŠENÍ
  STAV: nepřihlášen
 Email:  
 Heslo:  
RegistraceRegistrace
KošíkKOŠÍK
Celková cena: ..... 0,-

Vyprázdnit košík
NEJSLEDOVANĚJŠÍ

Cyklosedačka WeeRide SafeFront
Cena ................2385,-


Labyrint na peníze, Průhledný
Cena ................99,-


Mravenčí akvárium s osvětlením - Modré
Cena ................589,-

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Labyrint na peníze, Průhledný
Cena ................99,-


NeoCube 5 mm, Niklové
Cena ................439,-


Projektor noční oblohy
Cena ................109,-


Intellect ball 208 překážek
Cena ................299,-


Magické natáčky, Extra dlouhé
Cena ................259,-


Láhev na ovocnou vodu 700 ml. se sítkem
Cena ................199,-

ZBOŽÍ V AKCI

Lak na nehty svítící ve tmě,  Sada 10 ks Lak na nehty svítící ve tmě,  Sada 10 ks - klikněte pro větší náhled
Akce
Lak na nehty svítící ve tmě, Sada 10 ks
Cena .... 249,- Kč 

Maisto Ford F-350 Super Duty Pickup + FXSTB Night Tr.  1/24 Ford F-350 Super Duty Pickup - klikněte pro větší náhled
Akce
Maisto Ford F-350 Super Duty Pickup + FXSTB Night Tr. 1/24
Cena .... 579,- Kč 

  

Na soukromé adresy
doručujeme i v sobotu.

Službu provádní
společnost PPL.

 
 
 Sleva
na další nákup
5 %
k objednávkám
nad 299,-Kč
  

 

 

 

Obchod je postaven na systému Ekonstruktér.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.