Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
8:00 - 15:30 hod.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 501,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Vše o nákupu
  3. Doprava a platba

Dodání zboží a platební podmínky

6.1.1 Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu dle informací uvedených v čl. 6.2. Platební podmínky a čl. 6.3 Dodání zboží.

6.1.2 V případě platby v hotovosti či v případě platby na dobírku je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do 10 dnů od uzavření kupní smlouvy.

6.1.3 V případě bezhotovostní platby je kupující povinen uhrazovat kupní cenu zboží společně s uvedením variabilního symbolu platby. V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet prodávajícího.

6.1.4. Případné slevy z ceny zboží poskytnuté prodávajícím kupujícímu nelze vzájemně kombinovat.

6.1.5. Je-li to v obchodním styku obvyklé nebo je-li tak stanoveno obecně závaznými právními předpisy, vystaví prodávající ohledně plateb prováděných na základě kupní smlouvy kupujícímu daňový doklad – fakturu. Prodávající je plátcem daně z přidané hodnoty. Daňový doklad – fakturu vystaví prodávající kupujícímu po uhrazení ceny zboží a zašle jej v elektronické podobě na elektronickou adresu kupujícího nebo jej vloží do zásilky při odesílání zboží na dodací adresu zákazníka.

6.1.6. Objednané zboží prodávající zasílá kupujícímu dle zvolené přepravní společnosti při objednání zboží, ale dle velikosti, váhy zásilky má prodávající právo změny přepravce z důvodu omezení přepravních podmínek přepravních společností, které prodávající standardně používá k přepravě zásilek. Změna přepravce u standartních zásilek nemá vliv na cenu přepravy, kterou si kupující zvolil při objednání. O změně přepravce bude kupující informován v dostatečném časovém předstihu, aby se mohl připravit na doručení zásilky.

6.1.7. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

6.1.8. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.

6.1.9. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

6.1.10. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít. Prodávající je povinen obstarat objednané zboží v dohodnuté lhůtě. Nestane-li se tak, kupující je oprávněn od smlouvy odstoupit.

6.1.11. Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit zvláštní dodací podmínky prodávajícího, jsou-li prodávajícím vydány.

6.1.12. Expedice předmětů plnění objednávek kupujících budou realizovány dle dostupnosti produktů, provozních možností prodávajícího, a to v co nejkratším termínu. Expedice se provádí v pracovní dny. Objednávky se vyřizují obvykle do 24 hodin po objednání až 10 pracovních dnů ve výjimečných případech o čemž je kupující bezodkladně po zjištění této skutečnosti vyrozuměn.

6.1.13. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění.

6.1.14. Zásilka se zbožím standardně obsahuje daňový doklad (fakturu), pokud daný doklad není součásti zásilky bude doručen kupujícímu na adresu elektronické pošty, návod na používání výrobku v českém jazyce a záruční list ( pokud je přibalen výrobcem nebo dovozce), jinak za záruční list považujeme daňový doklad (fakturu).

6.1.15 Ceny dopravy jsou uváděny včetně DPH. Náklady na dopravu zboží rozlišujeme podle zvoleného způsobu.

6.1.16 Při úhradě zboží převodem na účet prodávajícího, bude zboží odesláno po připsání částky na účet.

6.1.17 Objednávku může kupující do 24 hod., pokud již ovšem nebyla expedována a předána přepravci zrušit. Pokud kupující objednávku zruší a zaplatil zboží předem bude mu celá částka vrácena zpět bankovním převodem.

Platební podmínky:

6.2 Platební podmínky Kupující je oprávněn zvolit si v objednávce zboží některý z těchto způsobů jeho platby.

6.2.1. Platební podmínky Česká republika Platbu za objednávku lze provést následujícími způsoby. Bankovním převodem, platební kartou, online platbou a v hotovosti při přebírání balíku od přepravce a osobním odběru na provozovně.

Bankovním převodem:

Při objednání zboží s platbou předem provádí zákazník platbu bankovním převodem a zboží je odesíláno až po připsání částky za celou objednávku včetně přepravy na bankovní účet provozovatele internetového obchodu.

Bankovní účet: - 2600132428/2010 Fio banka, a.s, Česká republika Dobírkou:

Dobírkou:

Při objednání zboží s platbou při doručení zboží ( DOBÍRKOU ) je zboží hrazeno kupujícím ( zákazníkem ) při přebírání zboží od přepravce.

Online platba:

Platba kartou: Pro platbu kartou používáme platební bránu GoPay, která má vysoké zabezpečení a je doplněna bezpečnostními standardy typu 3D-Secure. Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu ( máte-li pochybnosti, informujte se u své banky), můžete ji využít k úhradě zboží online.

Online platba: Online platby nabízíme prostřednictvím platební brány GoPay. Platby se provádějí pomocí tzv. bankovním tlačítkům, které nabízejí bezpečnou, komfortní a okamžitou platbu ze standardního internetového bankovnictví banky zákazníka. Výhodou je autorizace již předvyplněného příkazu, což eliminuje chybné zadaní a zvyšuje celkovou rychlost provedené platby.

6.1.2. Platební podmínky Slovenská republika

Dobírkou:

Při objednání zboží s platbou při doručení zboží ( DOBÍRKOU ) je zboží hrazeno kupujícím ( zákazníkem ) při přebírání zboží od přepravce v hotovosti Eurech.

Bankovním převodem:

Při objednání zboží s platbou předem provádí zákazník platbu bankovním převodem a zboží je odesíláno až po připsání částky za celou objednávku včetně přepravy na bankovní účet provozovatele internetového obchodu.

Bankovní účet: Fio banka, a.s. ,Slovenská republika ( vnitrostání platba )

IBAN: CZ8820100000002800560486 BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Číslo bankovního účtu: 2800560486/8330

Platba kartou:

Pro platbu kartou používáme platební bránu GoPay, která má vysoké zabezpečení a je doplněna bezpečnostními standardy typu 3D-Secure. Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu ( máte-li pochybnosti, informujte se u své banky), můžete ji využít k úhradě zboží online.

6.1.3. Platební podmínky Evropa Platba kartou:

Zde probíhá platba za objednávku po stanovení ceny přepravy. Pro platbu kartou používáme platební bránu GoPay, která má vysoké zabezpečení a je doplněna bezpečnostními standardy typu 3D-Secure. Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu ( máte-li pochybnosti, informujte se u své banky), můžete ji využít k úhradě zboží online. Pro uhrazení objednávky lze použít následující platební karty: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro

6.2. Dodání zboží

Kupující je oprávněn zvolit si v objednávce zboží některý z těchto způsobů dopravy. Zboží zasíláme po území České republiky, Slovenské republiky a Evropy.

6.2.1. Doprava Česká republika Dopravu zboží po území České republiky zajišťuje přepravní společnost Česká pošta a PPL .

Sazby přepravy pro balíky od 0 kg - do 30 kg pro PPL, GeisParcel Česká republika a Českou poštu.

Česká pošta Balík do ruky - platba za přepravu 100,- Kč v.č. DPH Česká pošta Balík na poštu - platba za přepravu 85,- Kč v.č. DPH a Balíkovna za 69,- Kč v.č. DPH.

PPL (soukromá adresa nebo firemní adresa) - platba za přepravu 110 ,- Kč v.č. DPH

V případě zaslání zboží na dobírku je připočítávána k ceně dopravy ještě dobrečná částka ve výši 10,- Kč v.č. DPH pro Českou poštu, Balíkovnu a 25,- Kč v.č. DPH pro PPL.

Při objednávce zboží nad 2500,-Kč vč. DPH je doprava Zdarma.

6.2.2. Doprava Slovenská republika

Zboží do Slovenské republiky zasíláme prostřednictvím Geis Parcel SK a Slovenské pošty. Sazba dopravy pro balíky od 0 do 30 kg je napsána níže.

Slovenská pošta - platba za přepravu 125,- Kč v.č. DPH

Geis Parcel SK - platba za přepravu 125,- Kč v.č. DPH

Při odeslání zboží na dobírku ( Objednávka je hrazena zákazníkem při přebírání zboží od přepravce - hotově v Eurech ) se připočítává k přepravě doběrečná částka 25 ,- Kč v.č. DPH doběrečné.

Slovenský zákazník platí zboží v Eurech hotově při přebírání zboží od přepravce.

Cena celkové dobírky včetně poštovného je uvedena v potvrzujícím e-mailu při potvrzení objednávky zboží, a je uvedena jak v Kč, tak v Eurech.

Při objednávce zboží nad 2500,-Kč vč. DPH doprava ZDARMA

6.2.3. Doprava Evropa , USA Zboží zasíláme do všech států v Evropy a USA.

Zboží odesíláme po platbě předem. Cena přepravy je stanovena dle váhy balíku a sazeb přepravce.

6.3. Osobní odběr

V případě volby osobního odběru Vás budeme informovat e-mailem, jakmile pro Vás bude zboží připraveno.

Osobní vyzvednutí je na adrese skladu. Možná i telefonická dohoda sobotního nebo nedělního odběru. Po-Pá v čase od 8:00 - 16:00 hod.

Při osobním odběru je kupující povinné si překontrolovat zboží při jeho převzetí a zjevné vady ihned uplatnit u prodávajícího. Na zjevné vady zboží uplatněné u prodávajícího později nebude brán zřetel.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz